• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Зміни до бюджету та затвердження програми закупівлі генераторів: відбулось позачергове засідання виконкому

eye

1188

22.04.2022 12:35

Новини громад

img

22 квітня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті фінансові та освітні питання. 

Перший проєкт рішення стосувався змін до бюджету Покровської територіальної громади на 2022 р. 

За словами директорки Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Юлії Порецької, планується збільшення бюджету за рахунок коштів Регіональної програми Теплих кредитів.
Кошти, що залишилися на початок року, будуть розподілені наступним чином: понад 8 мільйонів гривень підуть на оплату праці для відділу освіту, а 200 тисяч гривень - Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами. 

«Крім цього, проєкт рішення передбачає перерозподіл коштів в межах фінансування на забезпечення національного супротиву на доставку паливно-мастильних матеріалів, а також у житлово-комунальному відділі на придбання побутових генераторів», - зазначила Юлія Порецька. 

Як пояснив начальник ЖКГ Дмитро Візенков, виділення додаткових 500 тисяч гривень пропонується для зменшення фінансової навантаженості для мешканців громади. Саме за ці кошти і будуть придбані генератори. Оснащення багатоквартирних будинків буде здійснюватись на умовах співфінансування 50/50. 

Було зазначено, що програма охоплює не лише Покровськ, а й усі старостинські округи. 

У зв'язку зі зменшенням обсягів освітньої субвенції на 17,5 мільйонів, начальниця відділу освіти міської ради Любов Воротринцева звернулась до членів виконкому з проханням підтримати проєкт рішення щодо зменшення рівня оплати престижності праці педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти з 20 до 10 відсотків на період з 1 травня до 31 грудня поточного року.

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, прийняття таких рішень сьогодні є вимушеними. Як тільки дозволить ситуація, будуть внесені відповідні зміни в розрахунки оплати праці освітянам.

Усі проєкти рішень були розглянуті та одноголосно підтримані членами виконкому. 

У блоку «різне» присутні заслухали старост громади, обговорили питання забезпечення медикаментами мешканців сіл та іншою гуманітарною допомогою.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію