• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Якщо у Покровській громаді залишилися родичі похилого віку

eye

280

21.04.2022 13:53

Новини громад

img

У зв’язку з тим, що до Покровської міської ради почастішали звернення з проханням приглянути з літніми родичами, що залишилися у громаді, вимушені повідомити.

Через масову евакуацію, запроваджену у Донецькій області, соціальні працівники та інші співробітники міської ради покинули громаду. У закладах та управліннях міста та приєднаних територій відчувається істотний дефіцит персоналу всіх категорій. Фізично ми не можемо надати обслуговування всім, хто цього потребує.

Ми звертаємося до всіх, хто турбується про своїх літніх родичів: Покровська міська рада може організувати перевезення для ваших близьких у безпечні регіони України. Поки не пізно, надайте згоду на евакуацію. Часто ті старенькі, яким ми допомагали, знаходяться у важких обставинах, і через вікові когнітивні зміни вже не можуть самі за себе приймати рішення. Подбайте про безпеку цих людей.

Ми не знаємо, які масштаби прийме битва за Донбас, але страшно уявити, що станеться з неспроможними старими, коли бойові дії дійдуть до нашого міста.

Телефонуйте на номер контактного центру - 0-800-300-101

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Вихованці СК "Альтаір" - переможці Чемпіонату Європи з черліденгу

Сьогодні у м. Афіни(Греція) відбувся Чемпіонат Європи з черліденгу. За результатами змагань, хіп-хоп дует з Покровська СК "Альтаір" у складі Вікторія Губа та Данило Шумейко вибороли золото та посіли першу сходинку спортивного п’єдесталу.

eye

2

Новини громад

01 липня 2022 17:13

"Виходь на світло": місцевим громадам пропонують долучитись до боротьби з тіньовою зайнятістю

З 1 липня 2022 року, за підтримки Міжнародної організації праці, розпочинається широкомасштабна інформаційна компанія «Виходь на світло», основна стратегічна мета якої - суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні.

eye

21

Новини громад

01 липня 2022 14:48

У Покровську працює комісія з обстеження житлово-комунальних умов для надання електроплит

16 червня рішенням виконкому була прийнята програма щодо надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для родин, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

eye

18

Новини громад

01 липня 2022 14:37

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію