• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Якщо у Покровській громаді залишилися родичі похилого віку

eye

647

21.04.2022 13:53

Новини громад

img

У зв’язку з тим, що до Покровської міської ради почастішали звернення з проханням приглянути з літніми родичами, що залишилися у громаді, вимушені повідомити.

Через масову евакуацію, запроваджену у Донецькій області, соціальні працівники та інші співробітники міської ради покинули громаду. У закладах та управліннях міста та приєднаних територій відчувається істотний дефіцит персоналу всіх категорій. Фізично ми не можемо надати обслуговування всім, хто цього потребує.

Ми звертаємося до всіх, хто турбується про своїх літніх родичів: Покровська міська рада може організувати перевезення для ваших близьких у безпечні регіони України. Поки не пізно, надайте згоду на евакуацію. Часто ті старенькі, яким ми допомагали, знаходяться у важких обставинах, і через вікові когнітивні зміни вже не можуть самі за себе приймати рішення. Подбайте про безпеку цих людей.

Ми не знаємо, які масштаби прийме битва за Донбас, але страшно уявити, що станеться з неспроможними старими, коли бойові дії дійдуть до нашого міста.

Телефонуйте на номер контактного центру - 0-800-300-101

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію