• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вкотре від Фонду Ріната Ахметова та компанії «Метінвест» Покровськ отримав гуманітарну допомогу

eye

680

21.04.2022 13:31

Новини громад

img

Влада Покровська продовжує залучати партнерів до забезпечення життєдіяльності міста та з великою вдячністю приймає від них допомогу. Так, в рамках проєкту «Рятуємо життя» від Фонду Ріната Ахметова та компанії «Метінвест», до нашої громади надійшли 12 тон гуманітарного вантажу. 

Продуктові набори, до складу яких увійшли борошно, олія, макаронні вироби, тушковане м’ясо, консерви, отримали переселенці, багатодітні родини, люди з інвалідністю та похилого віку й інші представники незахищених категорій населення, які проживають у 9 громадах Покровського району. 

Крім того, компанія Метінвест Покровськвугілля доставила медикам Покровська цінний вантаж, який подолав майже 800 кілометрів. Шовний матеріал, антисептики, медичні засоби – все це привезли з Бердичева від благодійного фонду «Оберіг-26».

Усього з Житомирщини прибули три машини з гумдопомогою – їжею, одягом, памперсами та найнеобхіднішими медикаментами. Доправити цей вантаж самостійно благодійники не могли, тож Метінвест взяв транспортування на себе. 

Ліки та витратні матеріали вже передано медикам Покровської міської лікарні. Це забезпечить заклад всім необхідним для надання екстреної та хірургічної допомоги: маються кровоспинні засоби, шовні матеріали, крапельниці тощо. Тож, у разі необхідності, лікарня буде готова до прийому поранених.

«Вдячний нашим надійним партнерам - Фонду Ріната Ахметова та компанії «Метінвест», які не полишають наших громадян у біді та завжди простягають руку допомоги», - зазначив Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію