• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вкотре від Фонду Ріната Ахметова та компанії «Метінвест» Покровськ отримав гуманітарну допомогу

eye

260

21.04.2022 13:31

Новини громад

img

Влада Покровська продовжує залучати партнерів до забезпечення життєдіяльності міста та з великою вдячністю приймає від них допомогу. Так, в рамках проєкту «Рятуємо життя» від Фонду Ріната Ахметова та компанії «Метінвест», до нашої громади надійшли 12 тон гуманітарного вантажу. 

Продуктові набори, до складу яких увійшли борошно, олія, макаронні вироби, тушковане м’ясо, консерви, отримали переселенці, багатодітні родини, люди з інвалідністю та похилого віку й інші представники незахищених категорій населення, які проживають у 9 громадах Покровського району. 

Крім того, компанія Метінвест Покровськвугілля доставила медикам Покровська цінний вантаж, який подолав майже 800 кілометрів. Шовний матеріал, антисептики, медичні засоби – все це привезли з Бердичева від благодійного фонду «Оберіг-26».

Усього з Житомирщини прибули три машини з гумдопомогою – їжею, одягом, памперсами та найнеобхіднішими медикаментами. Доправити цей вантаж самостійно благодійники не могли, тож Метінвест взяв транспортування на себе. 

Ліки та витратні матеріали вже передано медикам Покровської міської лікарні. Це забезпечить заклад всім необхідним для надання екстреної та хірургічної допомоги: маються кровоспинні засоби, шовні матеріали, крапельниці тощо. Тож, у разі необхідності, лікарня буде готова до прийому поранених.

«Вдячний нашим надійним партнерам - Фонду Ріната Ахметова та компанії «Метінвест», які не полишають наших громадян у біді та завжди простягають руку допомоги», - зазначив Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Свято мужніх і відважних: у Покровську урочисто відзначили День Національної поліції України

4 липня в Україні відсвяткують сьому річницю Національної поліції. Свято було засноване президентом України в грудні 2015 року. Урочистості з нагоди професійного свята покровських поліціянтів відбулися в центральній міській бібліотеці.

eye

41

Новини громад

04 липня 2022 14:19

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 4 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

37

Новини громад

04 липня 2022 09:23

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 3 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

56

Новини громад

03 липня 2022 08:39

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію