Шановні мешканці! Щодо ранкової інформації про обстріл шахти Краснолиманської

20.04.2022 14:31

Покровська міська рада раз на добу отримує письмову інформацію від офіційних органів державних служб про ситуацію у громаді. Ця інформація подається в офіційному звіті на районну адміністрацію та обласну ВЦА.

Повідомлення про обстріл шахти у м. Родинському була підтверджена двома офіційними представниками держорганів. Після виїзду на місце була виявлена технічна несправність. Було з'ясовано, що обстрілу шахти не було. Через те, що зведена інформація від різних служб подається раз на добу, спростування до нашого інформаційного відділу ще не було направлене.

Перепрошуємо за введення в оману. Ми зробимо все, щоб запобігти розповсюдженню некоректних даних.

Миру нашій громаді.