• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати Покровська звернулися до Міністерства юстиції України щодо ліквідації проросійської політичної партії 

eye

1515

15.04.2022 12:36

RSS

img

Запровадження вичерпних заходів щодо заборони діяльності в Україні політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» отримало серед присутніх одноголосну підтримку.

Сьогодні відбулось позачергове засідання 28 сесії Покровської міської ради. На ньому було розглянуто 3 основних питання. Депутати розпочали сесію з хвилини мовчання за загиблими внаслідок війни рф проти України.

Першим питанням було винесене звернення депутатів Покровської міської ради до Міністерства юстиції України щодо ліквідації проросійської політичної партії. Присутні одноголосно підтримали прохання Покровської міської ради вжити установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності в Україні політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (код ЄДРПОУ 21709375), діяльність якої спрямована на ліквідацію незалежності України, порушення її суверенітету та територіальної цілісності.

 

 

Другим питанням було розглянуто затвердження цільової Програми «Сприяння діяльності добровольчого формування Покровської міської територіальної громади на 2022». 

Мета цієї Програми полягає, в першу чергу, у створенні належних умов діяльності добровольчого формування для оборони території та захисту населення Покровської міської територіальної громади.

Фінансування Програми піде на:

- обладнання пункту постійної дислокації для окремого добровольчого формування;

- матеріально-технічне забезпечення потреб особового складу добровольчого формування Покровської міської територіальної громади, а саме: 

а) забезпечення медикаментами та лікарськими засобами та паливно-мастильними матеріалами; 

б) харчовими продуктами. 

- всебічне сприяння діяльності добровольчого формування територіальної громади міста Покровська щодо організації руху опору та підготовки громадян України до національного спротиву,

- грошове заохочення громадян, які уклали контракт добровольця територіальної оборони з добровольчим формуванням Покровської міської територіальної громади. 

Депутати підтримали цей проєкт рішення одноголосно.

Також депутати підтримали передання на баланс Покровської міської ради з балансу КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» автомобіля ВАЗ LADA NIVA 213100CK, на суму 97 158 грн. 

Секретар міської ради Наталія Іваньо звернулась до депутатів: 

"Зараз йде війна, і все може статися.  Якщо ви з якихось причин опинитесь на непідконтрольній Україні території, ви не маєте права брати участь у роботі сесії, аби потім не мати проблем із законом".

Наприкінці засідання міський голова Руслан Требушкіна подякував депутатам за сприяння у розвезенні гуманітарної допомоги. 

 
 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію