Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 8.00 11 квітня

11.04.2022 08:41

За минулу добу сталися наступні аварійні ситуації у сфері ЖКГ:

Електропостачання:

Аварійне знеструмлення по мережам Селидівського РЕМ у с. Гнатівка. Відновлювальні роботи заплановані на 11.04.2022 р.

Комунальні підприємства на території Покровської ОТГ працюють у штатному режимі.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: пожеж не відбувалося, відпрацьовано 4 звернення по вилученню ВНП.

Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило.

За інформацією, яку перевізники надали у відділ транспорту Покровської міської ради, у місті діє такий графік руху маршрутів загального користування:

• Маршрут 2 - не курсує;
  • Маршрут 3 - не курсує;
  • Маршрут 5 - інформація відсутня;
  • Маршрут 8 - не курсує;
  • Маршрут 10 - не курсує;
  • Маршрут 11 - не курсує;
  • Маршрут 25 - не курсує;
  • Маршрут 28 - не курсує;
  • Маршрут 28-А - не курсує;
  • Маршрут 107 - не курсує;
  • Маршрут 108 - курсує 3 автобуси (інтервал між рейсами 18-22 хв. Перший рейс о 6:30);
  • Маршрут 54 - не курсує;
  • Маршрут 24 - курсує 1 автобус (перший рейс о 6:50, останній р 16:20);
  • Маршрут 45 - не курсує;
  • Маршрут 51- курсує 1 автобус.

Шановні мешканці міста, графіки руху можуть змінюватися у зв'язку з нестачею паливно-мастильних матеріалів та інших надзвичайних ситуацій.

Зберігайте спокій. Все буде добре!