• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Сорок третій день воєнного стану в Україні. Керівник Покровська про новини громади

eye

535

07.04.2022 20:35

Новини громад

img

Цілодобово продовжує працювати оперативний штаб. Усі комунальні підприємства працюють з врахуванням воєнного часу у штатному режимі. Через це трапляються затримки з вивезенням сміття, прибиранням узбіч та іншим. У першу чергу, це відбувається тому, що в місті триває масова евакуація. 

Сьогодні дуже важливою є робота Контактного центру, але співробітники відділу перенавантажені: зменшилась кількість спеціалістів, але значно зросла кількість дзвінків. У цих складних умовах Контактний центр продовжує записувати людей на евакуаційні потяги для того, щоб у наших мешканців була можливість поселитися у безпечних регіонах країни.

Якщо вам не вдалося зареєструватися у Контактному центрі до відправлення, ви можете це зробити, в разі потреби, з потягу.

Зараз залишається головним зберігати спокій та не довіряти чуткам. Розповсюджується інформація, що з 8 квітня не буде можливості покинути місто. Це не правда. Курсують потяги, і евакуація буде тривати, поки це можливо. Скористайтеся цією можливістю якомога швидше. Розглядайте евакуацію як можливість: подивитися країну, завести нові знайомства, спробувати себе у новій професії.

Ми обов'язково повернемося та будемо відновлювати і розвивати наш Донбас. 

Ми продовжуємо розміщати гуманітарну допомогу в укриттях, ми продовжуємо видавати гуманітарну допомогу тим, хто цього сьогодні потребує. 

Щиро дякуємо волонтерам, підприємцям, підприємства, ми згуртувалися навколо цієї страшної біди. Як єдиний народ. Ми обов'язково переможемо. Все буде Україна!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Свято мужніх і відважних: у Покровську урочисто відзначили День Національної поліції України

4 липня в Україні відсвяткують сьому річницю Національної поліції. Свято було засноване президентом України в грудні 2015 року. Урочистості з нагоди професійного свята покровських поліціянтів відбулися в центральній міській бібліотеці.

eye

41

Новини громад

04 липня 2022 14:19

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 4 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

37

Новини громад

04 липня 2022 09:23

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 3 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

56

Новини громад

03 липня 2022 08:39

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію