• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Двадцять шостий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про новини громади

eye

604

21.03.2022 21:37

Новини громад

img

Цілодобово продовжує працювати оперативний штаб. Керівники знаходяться на своїх робочих місцях. Комунальні підприємства працюють в штатному режимі: постачають воду і тепло жителям громади.

До Покровська вже втретє прибув гуманітарний вантаж з міста Ковель. Велика вдячність Ковельській райдержадміністрації та міській раді за таку своєчасну та необхідну допомогу нашій громаді. Також до надання допомоги долучилося ТОВ «Прогрес» с. Новопавлівка, за що місто дуже вдячне.

Для всіх, хто хоче евакуюватися: щоденно з міського залізничного вокзалу відправляються потяги до Дніпра. З Дніпра курсують потяги до західних областей України. Графік, за яким курсує міський транспорт, щоденно публікуються на офіційних сторінках.

У громаді діє комендантський час та режим світломаскування. Просимо всіх мешканців не полишати домоволодінь з 18.00 до 6.00, сприяти захисту наших населених пунктів та  дотримуватись правил. Якщо ви виявили порушників режиму — зателефонуйте до контакт-центру 0-800-300-101.

Всі заявки, які надійшли до контактного центру щодо шкоди, нанесеної обстрілами по нашому місту, вже відпрацьовані. Нові заявки будуть відпрацьовані у штатному режимі.

Надаємо роз'яснення щодо роботи оповіщення. Сирени у місті спрацьовують лише у випадку, коли від ППО надходить сигнал тривоги. Обстріли реактивними боєприпасами типу «земля-земля» не фіксуються. Переміщатися під час обстрілу такими снарядами небезпечно. Найкращий вихід в цій ситуації — знаходитися у приміщенні без вікон. Нагадуємо, що ні в якому разі не можна переміщати, торкатися, нагрівати невідомі предмети.

Всі ми чуємо, які запеклі бої точаться у районі Авдіївки та Очеретиного. Вважаємо, що прийшов час для мешканців прийняти рішення: або виїхати у більш безпечні регіони країни, або підготувати укриття спільно з міською владою. Всі заступники докладають зараз багато зусиль аби подбати про безпеку наших громадян. Переконливе прохання до покровчан: долучайтеся до цих робіт.

Якщо у вас є питання, пропозиції, заявки — телефонуйте до відділу Контактний центр.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

27

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію