Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

20.03.2022 09:00

У цей непростий час на щоденній злагодженій роботі комунальників утримується життя українських міст. Разом з доблесними Збройними Силами України, Нацгвардією, прикордонниками та теробороною наші комунальні служби також опинилися на передовій та працюють на межах своїх сил.

Вітаємо вас зі святом, бійці за комфортні умови життя тисяч людей. Ви щодня перемагаєте хаос та приносите до осель і будівель тепло, світло, воду. У ваших надійних руках благоустрій і краса наших міст.

Дякуємо вам за все, що ви робите для нашої держави та нашої громади. Ваша праця сьогодні нам потрібна, як ніколи. Поважаємо ваші зусилля та довіряємо вам наші міста та села. Віримо у надійне та стабільне майбутнє.

Бажаємо вам та вашим родинам миру, добра, здоров’я, затишку та доброї долі.