«Компанія «Вода Донбасу»: воду потрібно кип'ятити не менше 15 хвилин

19.03.2022 14:34

Через бойові дії постачальник знезаражуючих речовин відмовився виконувати договірні зобов'язання.

Від керівництва КП «Компанія «Вода Донбасу» надійшло повідомлення щодо відсутності на об'єктах питного водопостачання рідкого хлору або хлорвмісних реагентів та інших технологічних етапів знезараження води.

У зв'язку з бойовими діями, постачальник знезаражуючих речовин відмовився виконувати договірні зобов'язання з постачання об'єктів підприємства рідким хлором та хлорвмісними реагентами.

Технологічний режим водопідготовки буде забезпечуватися наявними методами та реагентами на фільтрувальних станціях із застосуванням підвищених доз перманганату калію до 0,5 мг/дм³. Але цих мір все одно недостатньо для 100 % знезараження питної води.

Зважаючи на це, перед вживанням, споживачам рекомендовано кип'ятити воду протягом 15 хвилин.