• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Двадцять перший день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

eye

656

16.03.2022 18:23

Новини громад

img

Цілодобово продовжує працювати оперативний штаб. Керівники знаходяться на своїх робочих місцях. Комунальні підприємства працюють в штатному режимі: постачають воду і тепло жителям громади.

Міська влада висловлює велику вдячність Фонду Ріната Ахметова, який надав Покровській та іншим громадам області гуманітарну допомогу для мешканців області, що вимушені були переселитися з зон обстрілів. Сьогодні з Покровська відправилися до Західної України 6 автобусів з жінками та дітьми Це 200 мешканців Покровської та Мирноградської громад, які найближчі 24 дні будуть проживати на одній з баз відпочинку.  

Щоденно за розкладом о 16.00 з залізничного вокзалу відправляється евакуаційний потяг до Дніпра.

Міський транспорт курсує за графіком, який ми публікуємо щоранку на наших офіційних сторінках. До міської влади звернулися перевізники покровської громади щодо підвищення цін на запчастини та паливно-мастильні матеріали. В межах встановленого виконкомом тарифу транспорт вже працювати не може. Перевізники поставили міську владу перед вибором: або транспорт не буде курсувати через збитковість його роботи, або тариф буде піднятий до 10 гривень.

З цього приводу міська влада чекає від вас зворотного зв'язку. З одного боку, під час воєнних дій підіймати тариф - це злочин, але з іншого - залишити місто без транспорту теж недопустимо. Залишайте свої коментарі під публікацією 

У громаді діє режим світломаскування. Просимо всіх мешканців сприяти у захисті наших населених пунктів та дотримуватись правил. Якщо ви виявили порушників режиму — зателефонуйте до контакт-центру 0-800-300-101.

Комісія продовжує роботу з обстеження будинків, які постраждали під час обстрілу 3 березня. Залишилось 4 необроблених заявки. Нагадуємо, що в місті ще можуть знаходитись вибухонебезпечні пристрої. Не підіймайте незнайомих предметів та попередьте дітей.

У місті продовжують готувати укриття. Вчора зустріч пройшла на мікрорайоні "Шахтарський". Спільно з владою в укриття цього району будуть придбанні генератори та місткості для води. Переконливе прохання до покровчан: долучайтеся до цих робіт та подбайте про свою безпеку заздалегідь. Якщо у вас є питання, пропозиції, заявки — телефонуйте до відділу Контактний центр

.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію