• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Двадцятий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

eye

577

15.03.2022 18:29

Новини громад

img

Цілодобово продовжує працювати оперативний штаб. Керівники знаходяться на своїх робочих місцях. Комунальні підприємства працюють в штатному режимі: постачають воду і тепло жителям громади.

Велика вдячність волонтерам, які продовжують допомагати місту приймати людей з зон обстрілів. Також велика вдячність Фонду Ріната Ахметова, який надав Покровській та іншим громадам області гуманітарну допомогу. Сьогодні в нашій громаді її вже почали роздавати тим, хто потребує підтримки.

Продовжує курсувати міський транспорт. Графіки маршрутів оновлюються щодня. Їх можна знайти на офіційних ресурсах Покровської міської ради. Евакуаційний потяг до Дніпра також курсує. Інформація про час його відправлення за можливістю тако з'являється на наших ресурсах.

У громаді діє режим світломаскування. Просимо всіх мешканців сприяти у захисті наших населених пунктів та дотримуватись правил. Якщо ви виявили порушників режиму — зателефонуйте до контакт-центру 0-800-300-101.

Комісія відпрацювала вже 28 будинків, які постраждали під час обстрілу 3 березня. Залишилось 4 необроблених заявки.

Мешканці громади продовжують готувати укриття спільно з міською владою. Переконливе прохання до покровчан: долучайтеся до цих робіт та подбайте про свою безпеку заздалегідь. Якщо у вас є питання, пропозиції, заявки — телефонуйте до відділу Контактний центр.
  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Роботу Карлівської фільтрувальної станції поновлено

Дякуємо за героїчні зусилля, які доклали до цього енергетики та співробітники "Вода Донбасу"!

eye

29

Новини громад

18 серпня 2022 13:30

ВІДЕО. Покровський міський голова Руслан Требушкін проінспектував роботу свердловин

У зв`язку з аварійною зупинкою Карлівської фільтрувальної станції та відсутністю централізованого водопостачання у Покровській громаді організовані пункти роздачі технічної та питної води.

eye

30

Новини громад

18 серпня 2022 10:42

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

Аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.

eye

35

Новини громад

17 серпня 2022 18:29

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію