• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дев'ятнадцятий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

eye

417

14.03.2022 19:23

Новини громад

img

Цілодобово продовжує працювати оперативний штаб. Керівники - всі на своїх робочих місцях. Комунальні підприємства працюють в штатному режимі: постачають воду і тепло жителям громади.

Сьогодні через знеструмлення фільтрувальної станції було припинене водопостачання на громаду, але, на щастя, аварія була швидко усунена. Враховуючи той факт, що Покровськ знаходиться в області, де відбуваються бойові дії, кожен мешканець громади повинен розуміти, що у таких умовах потрібно обов'язково мати запас води на дві-три доби.

Покровськ продовжує приймати переселенців. Кожна людина, що прибуває з зони обстрілів до Покровська, має змогу поїхати далі до Дніпра чи до Ковеля.

Велика вдячність всім волонтерам, всім небайдужим громадянам нашої та інших країн за допомогу вимушеним переселенцям. Сьогодні до Покровська прибув гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова.

Міський транспорт продовжує виходити на маршрути. З графіками курсування громадського транспорту ви можете  ознайомитися на офіційних сторінках Покровської міської ради щодня.

Нагадуємо дотримуватися режиму світломаскування. Просимо мешканців громади повідомлювати про порушення цього режиму до контактного центру за номером 0-800-300-101.

Працює комісія з визначення шкоди, нанесеної домогосподарствам Покровська під час обстрілу 3 березня. Зараз зафіксовано 32 пошкоджених будівлі. Підрядні організації вже ремонтують дахи.

Сьогодні з'явилася хибна інформація, що з Покровська було обстріляне місто Донецьк. Керівництво громади офіційно повідомлює, що з території громади обстрілів не проводилось. Ми не маємо такої зброї. 

Нагадуємо мешканцям, що в жодному разі не можна підіймати, переміщати, розігрівати незнайомі предмети. Ми живемо у воєнний час, коли можна натрапити на вибухонебезпечний предмет просто на вулиці свого міста. Обов'язково проведіть роботу з цього питання з дітьми.

Влада разом з мешканцями готує укриття. Просимо всіх долучитися до цієї важливої справи.

Разом ми - сила!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

18

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію