ВІДЕО. Покровськ надає підтримку для вимушених переселенців

14.03.2022 13:48

Щоденно влада та бізнес Порковської громади співпрацюють заради допомоги тим, хто сьогодні опинився у біді

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Дякуємо керуючій справами виконкому Алевтині Жук, простіру Bulvar, Арсену Дротовому та багатьом іншим, за той показовий приклад для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто іжу та речі, ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.