• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вісімнадцятий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

eye

481

13.03.2022 18:30

Новини громад

img

Цілодобово продовжує працювати оперативний штаб. Керівники - всі на своїх робочих місцях. Комунальні підприємства працюють в штатному режимі: постачають воду і тепло жителям громади.

Щиро вдячний усім за допомогу з переселенцями - волонтерам, небайдужим жителям, підприємцям, партнерам з різних куточків України та інших країн.

Триває режим світломаскування. Якщо ви знаєте про випадки його порушення - телефонуйте до Контакт-центру за номером 0800300101, і ми відпрацюємо ці адреси.

І продовжує діяти комендантська година. По всій території Донецької області не можна перебувати на вулиці з 18:00 до 6:00. Пересуватися території громади дозволено лише при наявності відповідної перепустки.

Спеціально створена комісія визначає збитки, завдані у результаті падіння бойових елементів 3 березня. Якщо ваш будинок пошкоджено - залишайте заявку у Контакт-центрі.

І не втомлююсь нагадувати, що не можна підіймати та навіть наближатися до незнайомих предметів! Про їх виявлення варто повідомляти у ДСНС, поліцію або контактний центр.

Разом з тим тривають зустрічі із мешканцями громади щодо стану укриттів. Якщо з будь-якої причини сховище біля вашої домівки не підготовлене до розміщення людей, виходьте з відповідною ініціативою. Разом ми зможемо вирішити цю задачу.

Адже разом ми - сила!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію