Як отримати допомогу застрахованим особам та фізичним-особам підприємцям у розмірі 6500 грн під час воєнного стану

13.03.2022 10:32

У зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок бойових дій під час воєнного стану в Україні, застраховані особи та фізичні-особи підприємці можуть отримати матеріальну допомогу у розмірі 6500 грн.

Хто має право на допомогу

1. Наймані працівники суб’єктів господарювання:

•  які працюють на умовах трудового договору (контракту),
  •  на умовах гіг-контракту,
  •  цивільно-правового договору.

2. Фізичні особи-підприємці (застраховані особи):

- які перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в окремих адміністративно-територіальних одиницях за переліком, що затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням ДСНС,

- І-ІV групи, та які подали звітність за ІV квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік,

- не є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного страхування.

Отримати допомогу від держави, у розмірі 6500 грн., можна без візитів до державних установ.

Подробиці в інфографіці.