• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сімнадцятий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

eye

862

12.03.2022 17:08

Новини громад

img

Оперативний штаб продовжує працювати 24/7. Всі комунальні підприємства працюють в штатному режимі. Керівництво громади на своїх робочих місцях. Всі комунальні заклади та підприємства продовжують працювати: мешканці громади забезпечені отримують послуги з водо- та теплопостачання без перешкод.

Велика вдячність волонтерам за те, що не припиняють допомагати нашим переселенцям, а також нашим партнерам з різних куточків України та інших країн за гуманітарну допомогу, яку вони передають нашій громаді. Вчора ми отримали такий вантаж з Польщі та Ковеля.

Комунальні служби продовжують роботи з дотримання режиму світломаскування. Якщо ви стали свідком порушення цього режиму, звертайтесь до Контакт-центру, аби ми змогли відпрацювати ці адреси.

У Донецькій області з початку воєнного становища введена комендантська година. Нагадуємо вам не порушувати обмеження та пересуватися з 18.00 до 6.00 по території громади тільки за наявністю спеціальної перепустки.

Триває робота комісії, яка визначає збитки від обстрілу 3 березня. Мешканці, житло яких постраждало, можуть звернутися з заявкою до Контакт-центру. В першу чергу будуть відремонтовані пошкодження, які можна усунути швидко, у другу чергу ті пошкодження, що вимагають більш детального опрацювання.

Шановні мешканці громади! Не підіймайте незнайомих предметів, в жодному разі не торкайтеся їх. Якщо предмет здався вам підозрілим, за змоги обгородіть їх підручними засобами та обов’язково повідомте у ДСНС, поліцію або контактний центр.

Міська влада продовжує зустрічі з мешканцями громади щодо стану укриттів. Якщо з будь-якої причини укриття біля вашої домівки не підготовлене до розміщення людей, чекаємо від вас ініціативу. Разом ми зможемо розв'язати цю задачу. Адже разом ми сила!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію