ВІДЕО. Покровськ отримав гуманітарний вантаж

12.03.2022 14:09

Волонтери Польщі запропонували Покровській міській раді гуманітарну допомогу. До України був спрямований мікроавтобус з речами та продуктами. Заступник міського голови Анатолій Зінченко попросив друзів з міста Ковель, аби ті допомогли зустріти вантаж.

«Ковельчани також визвалися допомогти нашій громаді і попросили список речей та продуктів, в яких мають потребу люди, які втратили житло внаслідок нападу російських військ на Україну. Як ми бачимо, вони передали нам великий вантаж з гуманітарною допомогою», - розповів міський голова Покровська Руслан Требушкін.

«Йде війна, і сьогодні кожна громада потребує допомоги, особливо ті громади, які приймають людей, евакуйованих з зон обстрілів. Треба також готуватися достойно тримати територіальну оборону, - зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо. - Ми звернулися до всіх небайдужих людей з інших громад України та інших країн і вже отримали перший гуманітарний вантаж».

Анатолій Зінченко подякував всім, хто доклав зусиль до відправлення речей першої потреби та харчових продуктів до Покровська і зазначив: «Ваше допомога знайде тих, кому вона справді потрібна. Впевнений, що Покровськ і Ковель стануть містами-побратимами».

Керівники Покровська висловлюють щиру вдячність всім, хто долучився до цієї доброї справи, яка має неоціненне значення для нашої громади, зокрема:

• голові Ковельської військової адміністрації Волинської області Ользі Черен;
  • голові Ковельської районної ради В'ячеславу Швораку;
  • начальнику станції Ковель Руслану Александруку;
  • заступнику голови Ковельської районної ради Галині Коляді;
  • міському голові Ковеля Ігорю Чайці;
  • першому заступнику міського голови Тарасу Яковлеву;
  • депутату обласної ради Віктору Козаку;
  • депутатам Ковельської міської ради 8-го скликання Наталії Сеник та Андрію Мілінчуку;
  • директору ВАТ «Ковельський хлібокомбінат» Івану Смітюху;
  • директору приватного підприємства «Ковель-будпостач» Руслану Михальчуку;
  • волонтерам Сергію Янчуку, Ігорю Баєву, Ігорю Рубелю, Святославу Хмелюку.

Україна переможе!