• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. П'ятнадцятий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

eye

829

10.03.2022 18:27

Новини громад

img

Оперативний штаб продовжує працювати 24/7. Всі комунальні підприємства працюють в штатному режимі. Керівництво громади на своїх робочих місцях.

Місто продовжує приймати людей з зон обстрілів. За весь час від початку евакуації Покровськ прийняв близько 2000 осіб з Волновахи та найближчих до неї сіл. У громаді на даний час перебуває 360 таких осіб.

Щодо транспортного сполучення. Щоранку на офіційних сторінках міської ради ми публікуємо графік руху транспорту. На Контактний центр надходять заявки щодо роботи тих чи інших маршрутів. Вчора мешканці громади ставили питання стосовно руху міського транспорту на маршруті 25, 3 та 28. Спеціалісти відділу транспорту опрацювали заявки та отримали роз'яснення від перевізників:

  • перевізником маршруту загального користування 25 було внесено корективи щодо графіка руху на 10.03.2022 та 11.03.2022:                                                                             м. Покровськ (Колгоспний ринок) 6:40, 8:00, 9:00, 12:00, 14:00, 16:00;                                                                       м. Родинське 7:10, 8:30, 9:30, 12:30, 14:30, 16:30;
  • у зв'язку з аварійною ділянкою дороги  по вул. Шосейна, кінцевою зупинкою маршруту загального користування 3 буде РЕМ.
  • у зв'язку з низьким пасажиропотоком останній рейс маршруту загального користування 28 буде о 12:30 з Покровська, з с. Шевченко - о 13:00.

Евакуаційні потяги курсують щодня. Час відправлення уточнюється протягом дня.

Працівники комунальних підприємств відпрацьовують звернення щодо порушення режимів світломаскування.

Пам'ятайте про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Разом - ми сила! 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівників житлово-комунальної сфери Покровська привітали напередодні професійного свята

У ці складні часи, коли Україна переживає жорстоку війну, працівники житлово-комунальної сфери Покровської ТГ стали справжніми героями.

eye

89

Новини громад

14 березня 2025 16:15

Покровськ вшановує героя: особисті речі добровольця Дмитра Лисенка передані музею

14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити

eye

48

Новини громад

14 березня 2025 15:30

Навчання з мінної безпеки для працівників УСЗН за підтримки Humanity & Inclusion

На жаль, сьогодні Україна є однією з найзабрудненіших вибухонебезпечними предметами країн у світі, і ворожі боєприпаси створюють мінну небезпеку в різних її частинах.

eye

45

Новини громад

14 березня 2025 13:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію