ВІДЕО. Чотирнадцятий день воєнного стану в Україні. Керівництво Покровська про стан справ у громаді

09.03.2022 18:49

Оперативний штаб продовжує працювати 24/7. Всі комунальні підприємства працюють в штатному режимі. Керівництво громади на своїх робочих місцях.

Місто продовжує приймати людей з зон обстрілу. В розселенні та допомозі у подальшому переміщенні цих категорій громадян допомагають волонтери. Звертаємося до підприємців громади - якщо у вас є можливість працевлаштувати вимушених переселенців, зверніться до відділу "Контактний центр" 0-800-300-101 та залишіть відповідну заявку.

Актуальну інформацію про транспортне сполучення у громаді міська рада щоденно розміщає на своїх ресурсах.

З залізничного вокзалу Покровська курсують евакуаційні потяги.

Триває робота з дотримання режиму світломаскування.

Комісія продовжує обстеження будівель, що постраждали від обстрілу 3 березня. Зараз надані необхідні матеріали для тих мешканців, що ремонтують будівлі власними силами та визначений осяг роботи для підрядників.

Система оповіщення працює. Сирени буде чутно по всьому Покровську, якщо загроза буде саме на території міста.

Зберігайте спокій. Разом ми - сила. Україна переможе.