• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати Покровської міської ради підтримали звернення про закриття неба над Україною

eye

1598

08.03.2022 11:00

Новини громад

img

Сьогодні в режимі онлайн відбулось позачергове засідання 27 сесії, на якому депутати одноголосно ухвалили звернення до Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального секретаря НАТО, Генерального секретаря ООН, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною.

В рішенні зазначається, що закриття неба над Україною дозволить українському уряду зупинити просування ворога та врятувати тисячі життів українців.

«Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять у підвалах, укриттях, бомбосховищах, від імені тих, хто воює за свободу Європи, в пам’ять усіх цивільних громадян, які вже загинули від російського вторгнення та бомбардування, ми закликаємо закрити небо над Україною.

Закрийте небо над Україною! Врятуйте не Україну – врятуйте Світ!»

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію