Привітання з Міжнародним жіночим днем від Павла Кириленка

08.03.2022 09:00

Дівчата, що грають на скрипці у бомбосховищі, та конотопські "відьми", які проклинають ворогів. Бійчині, що добровільно стали до лав армії, та матері, які дбають про своїх дітей навіть під російськими бомбами. Ті, хто з українськими прапорами кидається на ворожі танки в окупованих містах, і ті, хто шукає прихисток для вимушених переселенців.
Ви – половина країни.
Ви – половина перемоги!
Знайте: за нами Правда. З нами Армія. З нами Бог і Пресвята Богородиця.
Захищаймо нашу землю - віддано і щиро. З вірою і любов'ю.
З Міжнародним жіночим днем вас!