• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ситуація з харчовими продуктами у покровських магазинах контрольована

eye

608

01.03.2022 18:29

Новини громад

img

Не зважаючи на те, що сполучення між областями порушене, постачання продуктів у місцеві супермаркети триває. 

За словами заступника Покровського міського голови Анатолія Зінченка, який контролює у місті ситуацію щодо постачання продуктів харчування, мережі АТБ, Еко-маркет, Сім’я та Варус отримують товари з головних офісів міста Дніпра, Харкова та Києва. Сьогодні в АТБ товар було завезено. 

В маленьких магазинах товари залишилися в невеликих обсягах, але вони є. Хлібозаводи на території Донецької області працюють в повному обсязі, тому хліб в магазини доставляється постійно. 

«Закликаю всіх зберігати спокій та не купувати товари більше необхідного, щоб ніхто не залишився без продуктів та речей першої потреби! Окремо звертаюсь до підприємців нашої громади. В країні війна! Не всі отримали зарплату, не всі мають готівку. Будь ласка, не підіймайте ціни на продукти! Лише разом ми зможемо пережити цей тяжкий час», - звернувся під час щоденного брифінгу керівників громади Анатолій Зінченко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію