• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровський міський голова Р.Требушкін закликав підприємців не підіймати ціни на продукти

eye

595

01.03.2022 11:33

Новини громад

img

Під час щоденного відеозвернення до мешканців Покровської громади, Руслан Требушкін закликав місцевих підприємців не підіймати вартість товарів та всіляко допомагати соціально-незахищеним верствам населення. 

«Звертаюся з переконливим проханням до усіх власників торговельних мереж, які здійснюють торгівлю харчовими продуктами, усіх власників аптек, автозаправних станцій, не здійснювати спекулятивного підняття цін на харчові продукти, лікарські засоби та паливо! Зараз складний для українців час. Не підіймайте ціни. Я вірю, що Україна переможе. Давайте допомагати один одному, щоб пережити цей період. Долучайтесь до допомоги нашим Збройним силам, нашій державі та громаді! Разом – ми сила!».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію