Донорство та тероборона: як бути корисним українській армії

26.02.2022 10:07

Російський окупант продовжує наступальну операцію проти України. На третій день війни з РФ більшість пересічних українців не залишаються осторонь і роблять разом важливу справу – допомагають українським військовим подолати ворога та відстояти цілісність нашої держави.

Влада міста запрошує мешканців Покровської громади також долучитись до спільної боротьби з ворогом та стати членом добровольчих формувань тероборони. До лав тероборони чекають тих, хто хоче боронити своє місто і свою країну, захищати свої сім'ї. Адреса: місто Мирноград, мікрорайон «Східний», 14а (будівля колишнього дитсадка «Веселка»).

Також нашій громаді терміново потрібні волонтери, які можуть допомогти в облаштуванні укриттів. Додаткова інформація за телефоном: 0992697055, Марина.

Ще однією дієвою формою допомоги військовим є донорство. Тож, небайдужих покровчан закликають здати кров для майбутніх потреб української армії. Зробити це можна в Покровській КЛІЛ (вул.Руднєва, 73а, будівля жіночої консультації). Збір крові відбувається щопонеділка, щовівторка та щосереди з 8.00 до 14.00.

З 25 лютого мешканці Покровської громади можуть перерахувати кошти, одержані в рамках програми єПідтримка на допомогу Збройним Силам України. Внесок із коштів єПідтримки можна зробити на спеціальні реквізити, відкриті Національним банком України: UA843000010000000047330992708

«Сьогодні ми повинні бути згуртованими та дати гідну відсіч ворогу! Лише спільними зусиллями можна зупинити цю війну. Дякую усім, хто готовий прийти на допомогу нашим військовим, старикам та соціально-незахищеним верствам населення. Покровчани, об`єднуємось. Разом – ми сила!», - звернувся до мешканців громади Покровський міський голова Руслан Требушкін.