• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Як мирний Покровськ живе під час воєнного стану. Коментар міської влади

eye

666

24.02.2022 19:26

Новини громад

img

Сьогодні вранці Росія завдала удар по прикордонних загонах та військових частинах України. На території всієї нашої країни був введений воєнний стан. Розповідаємо, як прожив Покровськ цей день та які дії були вжиті міською владою.

Міський голова Руслан Требушкін охарактеризував ситуацію в Україні та розповів про готовність громади до надзвичайних ситуацій.

 

Секретар міської ради Наталія Іваньо розповіла про задачі та роботу виконкому під час воєнного стану, а також звернулася до мешканців з проханням об’єднатися та допомагати один одному у критичних ситуаціях.

За словами заступника міського голови Олександра Добровольського, пріоритетна задача влади сьогодні - забезпечити безперебійну роботу установ громади.

Заступниця міського голови Маргарита Ідрісова розповіла про продовження дистанційного навчання та запровадження чергових груп у дитячих садках, а також про роботу медичних закладів.

Заступник міського голови Микола Шабельник звернувся до мешканців громади з  проханням зберігати спокій та за необхідністю переходити до найпростіших укриттів нашої громади. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

14

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

42

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

90

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію