Про надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету у 2022 році

19.02.2022 06:48

З метою соціального захисту населення Покровської територіальної громади прийняті та діють програми соціальної спрямованості, зокрема: Комплексна програма "Покровськ – територія підтримки" Покровської міської територіальної громади на 2021-2024 роки, затверджена рішенням Покровської міської ради  від 20.10.2021 № 8/18-13, якою передбачено надання грошової, натуральної та іншого роду підтримки громадянам громади.

На виконання зазначеної Програми розроблено Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Покровської міської територіальної громади за рахунок коштів міського бюджету (далі - Положення), оновлена редакція якого затверджена рішенням Покровської міської ради від 26.01.2022 № 8/23-10.

Мешканці Покровської міської територіальної громади мають право звернутися із заявою на отримання матеріальної допомоги з міського бюджету у разі перебування у складній життєвій ситуації: пожежа, тяжкі захворювання з перебуванням на  стаціонарному лікуванні.

Для розгляду питання надання матеріальної допомоги Ви можете звернутися із заявою до Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області               (м. Покровськ, вул. Поштова, 22) і надати заяву, декларацію та наступний пакет документів:

- копія паспорту (у разі надання копії паспорта з безконтактним електронним носієм додатково надається копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);

- копія документ про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

- довідка з ЦНАП про місце реєстрації та склад сім’ї особи, яка подає заяву (за запитом УСЗН);

- довідка про доходи за попередні 6 місяців заявника, (ПФУ та ФСС за запитом УСЗН) ;

- документ (довідка), затверджений відповідною службою, що підтверджує стихійне лихо (пожежа, повінь, п. 3.1.1);

- довідка ЛКК про діагноз захворювання та епікриз з підтвердженням стаціонарного лікування,  наявність чеків (на ім’я заявника  про сплату ліків за  призначенням лікування або проведену операцію);

- копія довідки  про звільнення з місць позбавлення волі (п. 3.3.3);

- копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни; (п. 3.3.4);

- копії документів, які підтверджують, що особа була позбавлена свободи внаслідок збройної агресії проти України, після її звільнення;  (п. 3.3.7);

- згода на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- заява з реквізитами банку та № поточного рахунку, на який будуть зараховані кошти грошової допомоги.

Якщо на день подання заяви, у заявника відсутній необхідний документ, або довідка, заява реєструється, а відсутні документи (довідки) дозволяється донести протягом 10-ти днів з дня прийому та реєстрації заяви. При наданні повного пакету документів, заява передається на розгляд комісії. Якщо протягом 10-ти днів повний пакет документів не наданий, заява залишається без розгляду, надані документи заявнику не повертаються.