Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

19.02.2022 06:23

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.

Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

Довідки:

Реєстрація та витяги:

Більше про те, де отримати державні послуги, дивіться на платформі Дія.Центрів. Тут можна знайти найближчий Центр, залишити відгук, дізнатися робочі години, а також є навчання для працівників Центрів.