• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Рани війни: у Покровську презентували фотопроєкт «Цілісність»

eye

1064

18.02.2022 12:18

Новини громад

img

У Покровському міському історичному музеї відбулася презентація проєкту київської фотографині Зої Шу «Цілісність». За допомогою фотографій авторка, демонструючи історії конкретних героїв, розповідає про країну, яка втратила тисячі людських життів.

На захід завітали історики, представники громадських об`єднань та матері безвісті зниклих хлопців. Сама фотографиня приєдналася до презентації онлайн. Вона розповіла, що цей проєкт розпочався зі знайомства з військовослужбовцем у Чернігові. Метою виставки Зоя Шу визначила привернення уваги до фізичних, ментальних та душевних ран. 

«Війна створює рани, які спільні для всіх нас. Ранами покрита вся країна, рани на тілі України - це рани кожного з нас. Неодмінно їх треба лікувати, і прагнення до цілісності та єднання навколо нашої спільної колективної травми може бути першим кроком на шляху до зцілення», - зазначила фотографиня. 

 

Виставка містить 10 світлин, кожна з яких – це окрема історія. Оглянути їх можна безкоштовно до 15 березня. Головна умова – наявність зеленого COVID-сертифікату, негативного ПЛР-тесту, зробленого не менше ніж за 72 години до відвідування музею, або довідки про одужання від коронавірусу.

За вагомий внесок у становлення сучасної національної ідеї, патріотизм, мистецьку підтримку українського народу у боротьбі за територіальну цілісність України Зої Шу була передана подяка від Покровської міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію