• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Рани війни: у Покровську презентували фотопроєкт «Цілісність»

eye

543

18.02.2022 12:18

Новини громад

img

У Покровському міському історичному музеї відбулася презентація проєкту київської фотографині Зої Шу «Цілісність». За допомогою фотографій авторка, демонструючи історії конкретних героїв, розповідає про країну, яка втратила тисячі людських життів.

На захід завітали історики, представники громадських об`єднань та матері безвісті зниклих хлопців. Сама фотографиня приєдналася до презентації онлайн. Вона розповіла, що цей проєкт розпочався зі знайомства з військовослужбовцем у Чернігові. Метою виставки Зоя Шу визначила привернення уваги до фізичних, ментальних та душевних ран. 

«Війна створює рани, які спільні для всіх нас. Ранами покрита вся країна, рани на тілі України - це рани кожного з нас. Неодмінно їх треба лікувати, і прагнення до цілісності та єднання навколо нашої спільної колективної травми може бути першим кроком на шляху до зцілення», - зазначила фотографиня. 

 

Виставка містить 10 світлин, кожна з яких – це окрема історія. Оглянути їх можна безкоштовно до 15 березня. Головна умова – наявність зеленого COVID-сертифікату, негативного ПЛР-тесту, зробленого не менше ніж за 72 години до відвідування музею, або довідки про одужання від коронавірусу.

За вагомий внесок у становлення сучасної національної ідеї, патріотизм, мистецьку підтримку українського народу у боротьбі за територіальну цілісність України Зої Шу була передана подяка від Покровської міської ради.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представниця відділу освіти Покровської міськради визнана найкращим бухгалтером України

Вища ліга бухгалтерів-управлінців на Всеукраїнському рівні визнала головного бухгалтера відділу освіти Наталію Єремєєву найкращим бухгалтером України. У списку ТОП-10 переможців вона посіла першу сходинку.

eye

32

Новини громад

26 січня 2023 15:51

Для комфортного перебування відвідувачів та працівників: у Покровському УСЗН тривають ремонтні роботи

Тривалий час у будівлі УСЗН існували проблеми з покрівлею – вона знаходилась в аварійному стані та завдавала чимало клопоту працівникам Управління.

eye

40

Новини громад

26 січня 2023 15:02

На об’єктах теплопостачання Покровської ТГ вже працюють генератори, які надала громаді компанія Метінвест

Нещодавно компанія Метінвест придбала 5 потужних генераторів для Покровської громади. 2 з них вже встановлені у Покровську і Родинському на котельнях.

eye

45

Новини громад

26 січня 2023 08:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію