Про приватизацію/оренду державного майна. Об'єкт - державне підприємство «Азовський судноремонтний завод»

17.02.2022 12:01

Мала приватизація

До об’єктів малої приватизації належать підприємства та майно, вартість яких не перевищує 250 млн. грн. Такі об’єкти продаються виключно через електронну торгову систему.

Приватизація проводиться публічно, домовленості за закритими дверима виключені. Адже продаж через Prozorro. Продажі не дає можливості обмежити доступ до торгів або створити штучні умови. Таким чином, мала приватизація відкрила нові можливості для бізнесу – можна вільно та прозоро купити щось у держави. Вся інформація по об’єктах є у відкритому доступі на цьому сайті або на ProZorro.Продажі.

Щоб дізнатись більше - переходьте за посиланням:

Потенційний об’єкт державної власності у Донецькій області, аукціон по якому заплановано 25.02.2022 (сайт privatization.gov.ua розділ мала приватизація)

єдиного майнового комплексу - державного підприємства «Азовський судноремонтний завод»

Детальніше за посиланням:

Інформація щодо об’єкта малої приватизації

Місцезнаходження: 87510, Донецька область, м. Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 2.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі РгоZorro. Продажі – 25 лютого 2022.

Стартова ціна об’єкта для:

- аукціону з умовами – 211 398 320,00 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни – 105 699 160,00 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 105 699 160,00 гривень (без урахування ПДВ).

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

Розмір гарантійного внеску для:

- аукціону з умовами – 21 139 832,00 гривні (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни– 10 569 916,00 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 10 569 916,00 гривень (без урахування ПДВ).

Розмір реєстраційного внеску: 1300 гривень.

Умови продажу:

Покупець єдиного майнового комплексу державного підприємства «Азовський судноремонтний завод» від дати переходу права власності зобов’язаний забезпечити:

- збереження протягом 5-ти років з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації основних видів діяльності: будування суден і плавучих конструкцій (КВЕД 30.11), ремонт і технічне обслуговування суден і човнів (КВЕД 33.15);

- погашення протягом 6-ти місяців з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації боргів із заробітної плати та перед бюджетом, у розмірі, який складеться на дату переходу права власності на об’єкт приватизації;

- погашення протягом 6-ти місяців з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації простроченої кредиторської заборгованості підприємства в розмірі, який складеться на дату переходу права власності на об’єкт приватизації;

- недопущення звільнення працівників приватизованого підприємства з ініціативи нового власника чи уповноваженого ним органу (за винятком вчинення працівником дій, за які передбачено звільнення на підставі пунктів 3,4,7,8 частини першої статті 40 та статті 41 Кодексу законів про працю України) протягом шести місяців з дня переходу до нього права власності.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Попова О. В., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації за посиланням: