• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Фінансування нових та минулорічних проєктів. У Покровську засідала бюджетна комісія

eye

1857

11.02.2022 15:31

Новини громад

img

На постійній комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики депутати обговорили розподіл грошей на реалізацію програм та заходів на 2022 р.

Заступник міського голови Олександр Добровольський звітував перед членами комісії щодо виконання бюджету та Програми економічного і соціального розвитку громади за 2021 рік.

«За минулий рік бюджет був перевиконаний на 80 млн грн, що нам дає можливість вкласти гроші у ряд інфраструктурних проєктів. В першу чергу це відбулося через збільшення ПДФО. Є приріст з єдиного податку та сплати за землю, а також з податку на оренду об'єктів нерухомості, - розповів Олександр Добровольський. - Єдине, де є просідання, це трансферти, але ми не можемо на це впливати. Ми користуємось постановою КМУ, яка нам доводить державні субвенції і минулого року ми не доотримали субвенції на ЗОШ 4, 6 та 8». 

Є плани і щодо розподілу цих 80 млн грн, з яких чималу частину складають кошти, що не були засвоєні минулого року. Як пояснив заступник міського голови, так сталося, бо паралельно з входженням у проєкт готували землевпорядну документацію. В цьому році поставлена задача оформити землевпорядну та правоустановчу документацію на об'єкти громади, що підпадають під інвестиційні проєкти. 

Зокрема фінанси заплановано розподілити на такі проєкти:

-  реконструкція КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» - 12,1 млн грн;

-  благоустрій скверу «Соборний» - 5 млн грн;

-  завершення будівництва прибудови ЦНАПу - 5 млн 247 тис. грн;

-  благоустрій територій за депутатськими зверненнями 5 млн грн;

-  ремонт будівлі колишнього РАЦСу - 1,9 млн грн;

-  реконструкція братської могили загиблим воїнам у Другій світовій війні, який у народі називають «Дівчинка» – 725,2 тис. грн.;

-  ремонт ФОК м. Родинське – 600 тис. грн;

-  ремонт внутрішніх приміщень КНП «Родинська  міська лікарня» – 505 тис. грн.;

-  благоустрій кладовищ - 500 тис. грн.

-  та інше.

«Якщо ми обговорюємо розподіл грошей на реалізацію програм та заходів, які переносяться з минулого року, я прошу до депутатського дня підготувати розширену інформацію, які саме заходи передбачені, аби у депутатів не залишалось питань,» – звернулась до Олександра Добровольського Наталія Іваньо, коли у членів комісії виникли певні дискусії. 

Також депутати розглянули питання фінансування заходів та робіт місцевого значення з приписки громадян до призовної дільниці, призову на строкову військову службу та прийняття на службу за контрактом у Збройних силах України у 2022 році.


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

27

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

58

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію