ГУ ДСНС інформує: про пожежі та їх наслідки

09.02.2022 12:46

З початку 2022 року в Донецькій області внаслідок пожеж загинуло 25 осіб, з них двоє дітей віком 12 та два роки. Серед загиблих 20 проживали у приватних житлових будинках, у квартирах – 5.

На території обслуговування Покровського районного управління Головного  ДСНС України у Донецькій області станом на 08.02.2022 року, у порівнянні з тогорічними показниками, склалась наступна ситуація з пожежами:

• всього зареєстровано 43 пожежі (аналогічно  з показниками 2021 року);
  • зареєстровано 10 загиблих внаслідок пожеж (у 2021 – 5, або +100 %), з них двоє дітей.

Найбільша кількість загиблих з початку 2022 року зафіксована на території Покровської ТГ - 50 % від загальної кількості загиблих на території району.

Найбільш резонансні випадки загибелі людей, які сталися у місті Покровськ.

29 січня 2022 року сталася загибель на пожежі одночасно двох осіб. Пожежа виникла у приватному житловому будинку № 58 по вул. Пушкіна. Загиблими виявились подружжя - жінка 1967 року народження та чоловік 1956 року народження. Причиною виникнення пожежі стала необережність при курінні.

8 лютого 2022 року по вул. Руднєва будинок 58 сталася загибель одночасно трьох осіб. Повідомлення про пожежу надійшло о 2 годині 32 хвилини. Пожежу виявила власниця будинку - жінка 1980 року народження. По прибутті на місце виклику о 2 годині 41 хвилина  аварійно-рятувальної служби ДПРЗ-9 було встановлено, що горіння відбувалось всередині будинку, а саме на кухні та у коридорі. О 2 годині 53 хвилини в одній з кімнат на підлозі, де було влаштовано спальне місце, було виявлено тіла трьох загиблих - чоловіка 1987 року народження та двох дітей - хлопця - 2009 року народження і дівчинки - 2019 року народження.

Власниця будинку була госпіталізована до хірургічного відділення Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування у стані середньої тяжкості. Наразі вона направлена до лікарні міста Краматорська. За фактом пожежі проводиться перевірка. Встановлюються причини та обставини виникнення пожежі.