Запрошуємо пройти новий освітній курс «Безбар'єрна грамотність»

01.02.2022 11:18

У межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного. простору в України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року No 366-р, на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року No 533 «Про забезпечення створення : безбар'єрного простору в Україні», 21 грудня 2021 року на порталі «Дія. Цифрова освіта» репрезентовано новий освітній курс «Безбар'єрна грамотність».

Зазначений курс дає відповіді на такі питання: що таке безбар'єрність, що спричиняє бар'єри, кого стосується безбар'єрність, чому варто уникати : стереотипів та упереджень, чи готові українці долати бар'єри, чому, ми як суспільство потребуємо безбар'єрності, чому безбар'єрність – це спільна справа. Основні принципи безбар'єрності подаються на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Запрошуємо пройти освітній курс «Безбар'єрна грамотність» розміщено на сайті «Дія. Цифрова освіта» за посиланням: