Набір на онлайн-курс про інвестування у стартапи “СХІД Інвесторів”

24.01.2022 15:32

Центр стартапів 1991 та SocialBoost розпочинають новий набір на онлайн-курс “СХІД Інвесторів” — першу на Сході України програму про інвестування у стартапи та технологічний бізнес.

“СХІД Інвесторів” — перший в регіоні двомісячний практичний онлайн-курс з інвестування в IT-стартапи.

Як сформувати інвестиційний портфель?

Як обрати партнерів для бізнесу та фонду?

За якими критеріями шукати стартапи, які зможуть стати прибутковим бізнесом?

Учасники курсу отримають доступ до унікальних інвестиційних кейсів, адаптованих під економічну ситуацію Східного регіону, квиток до спільноти бізнес-ангелів, нетворк з представниками міжнародної інвестиційної спільноти.

На кого чекаємо серед учасників:

- очільників класичного бізнесу, які мають великий досвід поза межами ІТ, але хочуть спробувати себе у новій сучасній галузі;

- засновників та CEO регіональних та всеукраїнських ІТ-компаній та проєктів;

- молодих підприємців, які хочуть зрозуміти рентабельність вкладення у стартапи та можливості розвитку регіону.

Що пропонуємо:

- два місяці інтенсивного навчання на кейсах, адаптованих до реалій бізнесу в регіоні;

- нетворкінг з high-level інвесторами України та представниками венчурних фондів;

- експертизу у сфері технологічного бізнесу, юридичних нюансах інвестування, моделях заробітку венчурного і ангельського інвестора, аналітиці ринку на реальних кейсах з готовими шаблонами документації;

- наприкінці курсу учасників чекає speed dating з реальними стартапами.

“СХІД Інвесторів” — найважливіше про інновації та технології для тих, хто прагне змінювати правила гри у бізнесі.

Подати заявку: https://forms.gle/bRGAyu7SyHNHzgip6.

Деталі на сайті: https://www.1991.center/mrpl/invest-program.

Дедлайн для заявок — 1 березня.

"СХІД Інвесторів" реалізується Центром стартапів 1991 та ГО SocialBoost за сприяння Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України".