• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Про приватизацію (оренду) державного майна

eye

626

06.12.2021 15:54

Новини громад

img

Мала приватизація

До об’єктів малої приватизації належать підприємства та майно, вартість яких не перевищує 250 млн. грн. Такі об’єкти продаються виключно через електронну торгову систему.

Приватизація проводиться публічно, домовленості за закритими дверима виключені. Адже продаж через Prozorro.Продажі не дає можливості обмежити доступ до торгів або створити штучні умови. Таким чином, мала приватизація відкрила нові можливості для бізнесу – можна вільно та прозоро купити щось у держави. Вся інформація по об’єктах є у відкритому доступі на цьому сайті або на ProZorro.Продажі.

Щоб дізнатись більше – переходьте за посиланням:

https://privatization.gov.ua/product-category/mala-pryvatyzatsiya/

Потенційні об’єкти державної власності у Донецькій області, аукціон по яким заплановано 28.01.2022 (сайт privatization.gov.ua розділ мала приватизація)

– єдиного майнового комплексу ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧАСІВ-ЯРСЬКА ДЕРЖАВНА ГЕОЛОГОРОЗВІДУВАЛЬНА ПАРТІЯ», за адресою : 84551, Донецька область, Бахмутський р-н, м. Часів-Яр, вул. Привокзальна, 23.

Детальніше за посиланням: https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-derzhavnogo-pidpryyemstva-chasiv-yarska-derzhavna-geologorozviduvalna-partiya/

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні дослідники Покровської ТГ – серед переможців Всеукраїнського конкурсу МАН

14 травня 2025 року відбулося урочисте закриття ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України — наймасштабнішого змагання юнацьких наукових проєктів у країні.

eye

2

Новини громад

19 травня 2025 10:30

Минулої доби під ударом опинилось місто Родинське

18 травня близько 16:00 з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл м. Родинське, внаслідок чого пошкоджено приватний житловий будинок. Інформації щодо постраждалих не надходило.

eye

5

Новини громад

19 травня 2025 09:20

Покровська громада долучилась до круглого столу щодо впровадження програм для кривдників

Відбувався круглий стіл на тему впровадження та реалізації програм для кривдників за ініціативи ДонОДА у партнерстві з громадською організацією «СМАРТА».

eye

68

Новини громад

17 травня 2025 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію