• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Батькам та педагогам презентували план розвитку закладів освіти на 2022 рік

eye

815

27.01.2022 16:04

Новини громад

img

На базі загальноосвітньої школи №9 відбулась зустріч керівництва міста з директорами шкіл Покровської громади та представниками Міської батьківської ради. Присутнім презентували програми розвитку закладів освіти на поточний рік. 

Участь у заході взяли очільник Покровська Руслан Требушкін, заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, начальниця відділу освіти Любов Воротинцева та депутати. 

«Сьогодні ми поставили собі за мету привести заклади освіти Покровської громади у відповідність до сучасних вимог. Для міської влади розвиток навчальних закладів – серед пріоритетних напрямків роботи. Вже на фініші – реконструкція ЗОШ №8, активно ведуться роботи у 33-й, 4-й та 6-й школах. Для реалізації цих масштабних проєктів нам вдалося залучити значний фінансовий ресурс із додаткових джерел, з міського бюджету також виділяються мільйони гривень на закупівлю обладнання та благоустрій таких об’єктів. Ухвалено також низку міських програм, спрямованих на створення комфортних умов навчання та перебування наших дітей в усіх школах та дитячих садочках Покровської громади», - зазначив у своєму виступі Руслан Требушкін. 

Як уточнила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, програми розроблялись на підставі даних, зібраних під час обстеження освітніх закладів. Отже план заходів сформований у відповідності до потреб кожної окремої школи або дитячого садка. 

«Якщо розглядати програму «Ггієна в закладах освіти», то ми побачимо, що, приміром, у деяких школах вже встановлено сучасну сантехніку, але відсутні перегородки, в інших треба будувати додаткові туалети, адже тих, що є, не вистачає, а десь треба робити капітальний ремонт із повною заміною обладнання. Загалом на реалізацію цієї програми потрібно понад 5 млн грн», - пояснила Маргарита Ідрісова. 


Серед першочергових завдань, за її словами, також забезпечення харчоблоків витяжними системами, ремонти шкільних їдальнь, закупівля нових меблів та м’якого інвентарю для дитсадків, облаштування та встановлення ігрових та спортивних майданчиків на територіях освітніх установ. 
Втім, як підкреслив міський голова Руслан Требушкін, і самі батьки можуть ініціювати певні перетворення у тих закладах, де навчаються їхні діти. 

«Хочу звернути вашу увагу на програму «Відповідальне батьківство». Це інструмент, який, по-перше, дозволяє абсолютно прозоро взаємодіяти у плані фінансування проєктів розвитку закладів освіти, а по-друге, стимулювати тих відповідальних батьків, які готові брати участь у розвитку шкіл та дитячих садків. Перший досвід такої співпраці вже маємо. Для класів, де батьки зробили ремонт, місто закупило нові меблі для учнів та вчителів. У свою чергу «Відповідальне батьківство» передбачає, що кошти, зібрані батьками на певну корисну мету, подвоюються за рахунок міського бюджету. Це може бути заміна вікон або придбання мультимедійного обладнання тощо», - зауважив Руслан Требушкін і підкреслив, що усі гроші, які збираються в рамках програми «Відповідальне батьківство», надходять на спеціальний рахунок навчального закладу, а їхнє використання контролюється батьками.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію