У заступників міського голови відбулися зміни у розподілі обов’язків

26.01.2022 17:34

У зв’язку із кадровими змінами виконавчий комітет міської ради вніс зміни до рішення виконкому міської ради від 18.12.2020 року № 489 «Про розподіл обов'язків між керівними працівниками міської ради». У новій редакції викладені основні напрямки діяльності наступних заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради:

- Добровольський О.О.: питання діяльності підприємств шляхового та житлово-комунального господарства, ритуальної служби, зв’язку, благоустрою міста, комунальних служб, земельні питання, питання фінансів, економіки, координація з питань діяльності бюджетних установ;
- Фролов О.В.: розробка та впровадження Стратегії трансформації вугільних громад Донецької області, Стратегії розвитку Покровської міської територіальної громади; взаємодія з АМУ; координація роботи Контактного центру та Агентства розвитку громади; взаємодія з місцевими органами самоорганізації населення; розгляд запитів на доступ до публічної інформації;
- Мілютін К.С.: питання містобудування та архітектури, екології, клімату та енергозбереження, контроль капітального будівництва, залучення інвестицій.

У інших заступників міського голови обов’язки залишаються без змін.