• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олександра Добровольського призначено заступником Покровського міського голови

eye

1036

26.01.2022 14:00

Новини громад

img

Кандидатуру Олександра Добровольського на посаду заступника міського голови було підтримано депутатами на пленарному засіданні чергової 23 сесії міської ради. 

Питання щодо призначення Олександра Добровольського, який очолює департамент фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради, було ретельно розглянуто у постійних депутатських комісіях та під час Депутатського дня. Кандидатура нового заступника міського голови була підтримана без запитань та заперечень. 
Для довідки.
Олександр Олександрович Добровольський має вищу освіту за двома спеціальностями: "Правознавство" та "Публічне управління та адміністрування".
Працював юристконсультом, начальником консультативно-юридичного відділу в управлінні ЖКГ та на керівних посадах в управлінні майна Маріупольської міської ради, начальником відділу оренди держмайна, начальником відділу орендних відносин та оціночної діяльності Регіонального відділення Фонду держмайна України в Запорізькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях. 
З грудня 2020 року - директор департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради. 
Стаж роботи в органах місцевого самоврядування – понад 16 років.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію