• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гроші на реалізацію міських програм та плани на поточний рік: відбулось засідання бюджетної комісії

eye

1543

22.01.2022 08:24

RSS

img

21 січня депутати Покровської міської ради провели засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, інвестиційної політики. У першу чергу, із 19 питань порядку денного, присутні обговорили внесення змін до бюджету на 2021 та 2022 роки, а також до Програми соціально-економічного розвитку громади.

Директор Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міськради Олександр Добровольський розповів присутнім про можливість участі у громадському бюджеті, головні напрямки проєктів та їх фінансування. Також роз’яснив депутатам коригування сум обласних субвенцій та перерозподіл коштів на ремонти головних автомагістралей міста.

 

«З компанією «Метінвест» досягнуто домовленість про постачання шлаку, яким ми засипаємо аварійно-небезпечні ділянки вулиці Шмідта. Наразі зусилля комунальників направлені на те, аби зробити цю дорогу проїзною. Коли ми «зайдемо» у поточний та капітальний ремонт автошляху, будемо звертатись до депутатського корпусу з проханням про виділення додаткового фінансування. За результатами зимового періоду будемо дивитись, якої комунальної техніки нам не вистачає. Сьогодні розглядаємо можливість придбання асфальтового міні-заводу», - розповів Олександр Добровольський.

У свою чергу, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зазначила, що така установка дасть змогу виконувати більшість поточних ремонтів доріг власними силами та значно зекономити бюджетні кошти.

Детально обговорили члени комісії і зменшення суми виплат одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих шахтарів зі 100 до 50 тисяч гривень.

Як пояснила начальниця Управління соціального захисту населення, пов‘язано це із великою кількістю заяв щодо отримання допомоги на лікування та вагому підтримку ШУ «Покровське» у таких випадках. Таке рішення члени комісії не підтримали і направили на додаткове передсесійне обговорення.

Серед інших соціальних питань - виділення 280 тисяч гривень на діяльність громадських організацій, а також 260 тисяч гривень на оздоровлення пільгових категорій населення. Розглянули депутати і проєкти рішень щодо затвердження нових міських освітніх програм на 2022 – 2024 роки: «Гігієна в закладах освіти» та «Благоустрій активних територій – шлях до модернізації безпечного здорового освітнього середовища». Вони передбачають оновлення санвузлів у дитячих садках і школах громади, а також облаштування територій спортивними, мультифункціональними та ігровими майданчиками.

«Наразі є такі садочки, в яких санвузли терміново потребують ремонтів. Діти повинні перебувати у комфортних умовах, тож наша спільна задача - створити їх»,- зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Усі питання порядку денного були розглянуті та опрацьовані депутатами.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

42

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

61

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

62

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію