Спорт, транспорт та харчування дітей у закладах освіти: відбулося чергове засідання виконкому

21.01.2022 16:06

Чергове засідання виконавчого комітету Покровської міської ради почалося зі звіту про діяльність відділу по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації за 2021 рік.

Говорили і про дитячий аматорський (дворовий) спорт. За словами начальника Управління сім’ї, молоді та спорту Віталія Щербинки, відповідна програма була спрямована на виявлення талановитої спортивної молоді. За підсумками соціологічного дослідження, заняття спортом є лідером у рейтингу переваг щодо проведення дозвілля. Тож постає питання створення для жителів громади відповідних умов.

В.о. начальника відділу транспорту Микола Федотов доповів про визначення перевізників для вивчення попиту на пасажирські перевезення міськими автобусними маршрутами загального користування в м. Покровську. Для цього будуть укладені  тимчасові договори на строк до 3 місяців з наступними перевізниками:
 - №2 - ТОВ «ПСБ» Пелюх С.Б.;
 - №3, №8, №10, №11, №25, №28, №28-А, №107 та №108 - ФОП Мещанінов В.К.;
 - №5 - ТОВ ТРАНС АВІОН.

Також члени виконкому підтримали внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2021 №485 «Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Покровської міської ради згідно норм та Порядку організації харчування» та підтримали рішення про організацію громадських робіт на 2022 рік.

Наприкінці засідання присутні розглянули ряд питань, що стосуються подальшої долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.