• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

З урахуванням зупинок та світлофорів: проведено тендер на коригування проєкту ремонту вулиці Шмідта

eye

1033

21.01.2022 08:32

RSS

img

Очільник Покровська Руслан Требушкін разом із заступником міського голови Костянтином Мілютіним та директором КП «БКП» Денисом Зусмановським обговорили «на місці» подальші дії щодо ремонту вулиці Шмідта. 

Як розповів Костянтин Мілютін, вже пройдено усі підготовчі та тендерні процедури, за підсумками яких було укладено договір на коригування проєкту: «Ми вже провели першу робочу нараду з компаніями-власниками усіх інженерних мереж та комунікацій. Ми чітко розуміємо, що хочемо зробити. Наша мета: укладка асфальтобетонного покриття, монтаж системи водовідведення, встановлення зупиночних комплексів та двох світлофорів – біля школи №14 та динасового заводу. Крім того, планується внести зміни до організації дорожнього руху». 

Отримати готовий проєкт та експертний звіт керівники громади очікують до квітня-травня поточного року. Попередньо, його вартість складатиме понад 250 мільйонів гривень. 

Покровський міський голова Руслан Требушкін зауважив, що таких коштів у міському бюджеті немає. Тому запропонував підготувити листи до голови Донецької ОДА Павла Кириленка та служб автомобільних доріг з проханням дофінансування цього проєкту: «Сподіваємось, що нас підтримають у бажані відремонтувати вулицю Шмідта. А поки Багатогалузевому комунальному підприємству поставлена задача підтримувати цю автомагістраль у проїзному стані. Не повинно бути випадків, коли застрягають автомобілі та автобуси». 

За словами директора КП «БКП» Дениса Зусмановського, аварійних ділянок по вулиці Шмідта декілька. Усі вони обстежені. 

«Ми приступили до відсипки. Вже використали 40 тонн шлаку. Працює спеціалізована комунальна техніка. Робимо все задля того, аби зробити дорогу проїзною», - зазначив керівник комунального підприємства.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію