• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Розглядається можливість тимчасового призупинення виділення землі сільгоспризначення

eye

1360

20.01.2022 14:42

RSS

img

Через відсутність у громаді розробленої та затвердженої у встановленому порядку містобудівної документації, що є основною вимогою статті 24 Земельного кодексу, у Покровську пропонують тимчасово строком на один рік призупинити процедуру виділення та оформлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення. 

Про це під час засідання постійної комісії з питань будівництва, архітектури та земельних відносин розповіла депутатка від партії «Порядок» Галина Гаврильченко: «Тему виділення земельних ділянок ми розглянули на додатковій робочій зустрічі з секретарем міськради, керівницею юридичного відділу і спеціалістами департаменту фінансово-економічної політики та пропонуємо винести на сесію додаткове питання: про заходи щодо впорядкування роботи деяких структурних підрозділів міської ради в період розробки комплексного плану просторового розвитку територій Покровської ТГ». 

 

Тож, тимчасово - до затвердження комплексного плану Покровської громади - пропонується призупинити прийняття рішень про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення та рішень про передачу їх у власність і користування. 

Як пояснила головна архітекторка міської ради Олена Птушко, розробка просторового плану – процедура досить довготривала, але вкрай необхідна. Від 6 до 8 місяців триватиме топографічна зйомка, потім – інвентаризація земель (не менше 6 місяців) і опрацювання технічного завдання на розробку комплексного плану. 

Депутати і члени земельної комісії з порозумінням поставились до такої масштабної роботи і звернулись з проханням лише прискорити процедуру розробки документації.

«Ми не можемо позбавити наших мешканців, особливо жителів приєднаних територій, права на отримання земельних ділянок. Тож дуже сподіваємось, що це питання згодом вирішиться, і буде знайдено єдиний механізм передачі ділянок у власність та користування», - зазначила депутатка від ПП «Порядок» Галина Гаврильченко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію