• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську пропонують громадянам легалізувати вже встановлені гаражі

eye

1321

20.01.2022 13:59

RSS

img

Тему щодо виділення та оформлення земельних ділянок під встановлення гаражів депутати обговорили під час засідання постійної комісії з питань будівництва, архітектури та земельних відносин. 

За словами директора Департаменту фінансово-економічної політики та управління активами міськради Олександра Добровольського, останні пів року у Покровську проводилася ревізія встановлених гаражів. Усього їх 2206, з яких тільки 323 – оформлені з правом власності, інші не мають правовстановлюючих та дозвільних документів. По 242 об’єктам господарі вже визначені.

«Наша мета одна – привести у відповідність до чинного законодавства конструкції, користувачі яких не мають на них дозволу. Зносити гаражі ніхто не збирається. Ми лише просимо мешканців прийти до департаменту та надати документи», - зауважив Олександр Добровольський.

Наразі у місті створено комісію, до складу якої увійшли представники самоорганізації населення та КП «Муніципальна служба правопорядку». Саме вони і проводять роз’яснювальну роботу з власниками та користувачами гаражів. 

Найближчим часом таку ж ревізію буде проведено і в Родинському та селищі Шевченко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію