• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Благоустрій освітніх закладів та підвищення стипендій міського голови: засідання профільної депутатської комісії

eye

1347

19.01.2022 12:11

RSS

img

Члени постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, молодіжної політики та спорту попередньо розглянули 13 питань, що будуть винесені на наступне сесійне засідання.

«У нас багато талановитої молоді. З метою заохочення та стимулювання їх на досягнення високих результатів у галузі освіти, культури, спорту та для розкриття творчого потенціалу юних покровчан ми пропонуємо збільшити суму стипендії», - зазначив на початку зустрічі керівник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка. 

Для категорії «діти» пропонується підняти виплати до 1000 грн,  для «юніорів» - до 1100, а «молоді» планують виплачувати 1200 грн щомісячно впродовж року.

Також депутати ознайомилися з проєктами нових програм відділу освіти. Перша з них - «Гігієна в закладах освіти Покровської міської ради на 2022-2024 роки». Вона передбачає проведення капітальних ремонтів туалетних кімнат у школах та дитсадках. Попередньо розглянули і програму «Благоустрій активних територій – шлях до модернізації безпечного здорового освітнього середовища». Згідно з нею, у найближчі три роки планується відремонтувати спортивні майданчики, встановити ігрові комплекси та тіньові навіси на територіях ЗДО, а також облаштувати та оновити мультимайданчики на базі закладів ЗСО і капітально відремонтувати спортзали у школах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію