• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Навчальні заклади отримали подарунки від ПрАТ «Метінвест Покровськвугілля»

eye

1413

13.01.2022 15:37

Новини громад

img

У Покровській громаді підбиті підсумки ініційованого компанією «Метінвест Покровськвугілля» проєкту «Гранти для шкіл». Серед переможців – 4 школи з найбільшою кількістю випускників, що обрали гірничі спеціальності у вищих та середньо-спеціальних профільних навчальних закладах. 
Ще кілька років тому освітні заклади міста долучились до профорієнтаційної програми від компанії «Метінвест Покровськвугілля».

Учні 9-11 класів мали нагоду екскурсійно відвідувати Шахтоуправління «Покровське» та більш детально знайомитись з роботою гірників. 

«Впродовж 2021 року ми проводили зустрічі зі старшокласниками, під час яких розповідали про професії, які існують на гірничих підприємствах, як можна їх отримати та згодом за фахом влаштуватись на роботу», - розповіла спеціалістка зі взаємодії з навчальними закладами відділу навчання та розвитку персоналу ПРАТ «Метінвест Покровськвугілля» Олена Дунічева. 

Переможців проєкту було визначено за результатами вступної кампанії. Це Піщанський ЗЗСО, ліцей №6 зі структурним підрозділом гімназія, ЗОШ №№15 та 14. Усі ці школи сьогодні отримали корисні подарунки, які самі собі обрали: ноутбуки, принтери, мультимедійне обладнання, фліпчарти. 

«Компанія «Метінвест» підтримуює Покровську громаду у різних напрямках, серед яких і розвиток освіти. Завдяки різноманітним грантовим програмам та проєктам великого бізнесу наші навчальні заклади отримують додатковий поштовх до подальшого вдосконалення та осучаснення освітнього простору та освітнього процесу», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

Як зауважили очільниці навчальних закладів-переможців проєкту «Гранти для шкіл», профорієнтаційна робота - це важливий фактор, що допомагає школярам визначитися з майбутньою професією. 

«Ми тісно співпрацюємо з компанією «Метінвест Покровськвугілля»: багато батьків наших учнів працюють саме на цьому підприємстві. Діти пишаються тим, чим займаються їхні батьки, та продовжують їхній шлях. А техніка, яку ми сьогодні отримали, дозволить нам, педагогам, зробити навчальний процес більш цікавим та якісним», - розповіла Тетяна Павілоніс, заступниця директора з виховної роботи Піщанського закладу загальної середньої освіти, який посів перше місце у проєкті та виграв грант на 50 тисяч гривень. 

Загалом на реалізацію проєкту «Гранти для шкіл» було виділено 100 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

38

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

43

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

97

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію