• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Навчальні заклади отримали подарунки від ПрАТ «Метінвест Покровськвугілля»

eye

1046

13.01.2022 15:37

Новини громад

img

У Покровській громаді підбиті підсумки ініційованого компанією «Метінвест Покровськвугілля» проєкту «Гранти для шкіл». Серед переможців – 4 школи з найбільшою кількістю випускників, що обрали гірничі спеціальності у вищих та середньо-спеціальних профільних навчальних закладах. 
Ще кілька років тому освітні заклади міста долучились до профорієнтаційної програми від компанії «Метінвест Покровськвугілля».

Учні 9-11 класів мали нагоду екскурсійно відвідувати Шахтоуправління «Покровське» та більш детально знайомитись з роботою гірників. 

«Впродовж 2021 року ми проводили зустрічі зі старшокласниками, під час яких розповідали про професії, які існують на гірничих підприємствах, як можна їх отримати та згодом за фахом влаштуватись на роботу», - розповіла спеціалістка зі взаємодії з навчальними закладами відділу навчання та розвитку персоналу ПРАТ «Метінвест Покровськвугілля» Олена Дунічева. 

Переможців проєкту було визначено за результатами вступної кампанії. Це Піщанський ЗЗСО, ліцей №6 зі структурним підрозділом гімназія, ЗОШ №№15 та 14. Усі ці школи сьогодні отримали корисні подарунки, які самі собі обрали: ноутбуки, принтери, мультимедійне обладнання, фліпчарти. 

«Компанія «Метінвест» підтримуює Покровську громаду у різних напрямках, серед яких і розвиток освіти. Завдяки різноманітним грантовим програмам та проєктам великого бізнесу наші навчальні заклади отримують додатковий поштовх до подальшого вдосконалення та осучаснення освітнього простору та освітнього процесу», - зазначила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

Як зауважили очільниці навчальних закладів-переможців проєкту «Гранти для шкіл», профорієнтаційна робота - це важливий фактор, що допомагає школярам визначитися з майбутньою професією. 

«Ми тісно співпрацюємо з компанією «Метінвест Покровськвугілля»: багато батьків наших учнів працюють саме на цьому підприємстві. Діти пишаються тим, чим займаються їхні батьки, та продовжують їхній шлях. А техніка, яку ми сьогодні отримали, дозволить нам, педагогам, зробити навчальний процес більш цікавим та якісним», - розповіла Тетяна Павілоніс, заступниця директора з виховної роботи Піщанського закладу загальної середньої освіти, який посів перше місце у проєкті та виграв грант на 50 тисяч гривень. 

Загалом на реалізацію проєкту «Гранти для шкіл» було виділено 100 тисяч гривень.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У День Конституції почесними відзнаками, грамотами та подяками нагородили кращих покровчан

З нагоди Дня Конституції 28 червня у Покровській центральній міській бібліотеці відбулися урочистості, під час яких більше ста мешканців Покровська та військовослужбовців отримали нагороди та подяки від міської ради.

eye

82

Новини громад

28 червня 2022 13:37

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 28 червня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано.

eye

32

Новини громад

28 червня 2022 08:52

Сьогодні Україна відзначає одне з головних державних свят - День Конституції

26 років років тому Верховна Рада України за далеко непростих обставин, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію.

eye

35

Новини громад

28 червня 2022 08:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію