• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровській міськраді щедрий вечір зустріли за народними традиціями

eye

975

13.01.2022 15:26

RSS

img

Із щедруваннями до міської ради завітали учасники колективу «Златиця». Молоді талановиті покровчани представили «господарям» веселу обрядову виставу «водіння Кози» із традиційними перевдяганнями у тварин і фольклорних персонажів. 

«Дякуємо вам за позитивні емоції та дух різдвяних свят, які ви сьогодні принесли до нас», - віддячила учасникам гумористичного святкового дійства секретар міської ради Наталія Іваньо. 

За народною традицією, Руслан Требушкін та колектив апарату виконкому обдарували щедрувальників солодощами.

«Прийміть від нас ці солодкі подарунки для підтримки новорічного настрою, і нехай ваші мрії здійсняться. Приходьте до нас на всі свята»,- звернувся до щедрувальників міський голова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Програмна ініціатива науковців «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії роcійcької федерації»

У межах цієї програмної ініціативи планується надавати безоплатну консультаційно-правову підтримку співробітникам переміщених українських закладів вищої освіти і наукових установ, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.

eye

19

Новини

28 червня 2022 14:48

Україна працює: права мобілізованих на відпустку

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці надає відповідь на питання, щодо збереження права на відпустку за працівником після повернення з військової служби.

eye

25

Новини

28 червня 2022 14:41

У День Конституції почесними відзнаками, грамотами та подяками нагородили кращих покровчан

З нагоди Дня Конституції 28 червня у Покровській центральній міській бібліотеці відбулися урочистості, під час яких більше ста мешканців Покровська та військовослужбовців отримали нагороди та подяки від міської ради.

eye

86

Новини громад

28 червня 2022 13:37

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію