• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Нарада під головуванням секретаря міської ради: пошук вирішення земельних питань

eye

916

13.01.2022 08:42

RSS

img

Керівники Департаменту фінансово-економічної політики Олександр Добровольський та Управління активами міської ради Олена Лафазан, депутатка від ПП «Порядок» і заступниця голови постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Галина Гаврильченко та начальниця відділу юридичного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів Вікторія Пишна обговорили ситуацію щодо земельних питань, які не отримали підтримки депутатів на сесійних засіданнях. Таких на сьогодні вже 62. 

Проєкти рішень, що виносять на розгляд депутатів, містять  відмову у наданні дозволу на розробку землевпорядної документації через відсутність у громаді розробленої та затвердженої у встановленому порядку містобудівної документації, що є основною вимогою статті 24 Земельного кодексу. 

У першу чергу це завдає клопоту селянам, які звертаються за правом безоплатного  отримання 2 га землі, норми  на які прописані у статті 121 Земельного кодексу.

Секретар міської ради Наталія Іваньо особисто контролює процес вирішення цього питання. 

«Це наша громада, наші люди. І ми, дійсно, дуже хочемо знайти рішення цієї задачі, аби у всiх мешканців, і перш за все  сільських територій, була змога отримати наділи та або самостійно займатися на цій землі господарством, або здавати ділянку в оренду - зазначила Наталія Іваньо.  Це актуально ще й тому, що з липня минулого року набрав чинності Закон України про продаж земель сільгосппризначення не лише громадянам України, а й  на другому етапі -  іноземцям. Ми будемо повторно звертатися до членів постійної депутатської комісії із земельних питань, щоб визначити порядок, за яким ми будемо діяти під час розгляду таких питань». 

Учасники наради вирішили ті земельні питання, які відповідають вимогам законодавства, повторно винести на чергове пленарне засідання, а також розробити порядок вирішення питань, які не відповідають вимогам ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та розглянути їх на засіданні постійної профільної комісії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

20

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

26

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

23

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію