• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбувся 1 етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед членів МАН

eye

1052

12.01.2022 15:41

Новини громад

img

Вже не один рік поспіль учні Покровської громади беруть участь у конкурсах Малої академії наук України, під час яких демонструють свої інтелектуальні та наукові здібності. 

Перший відбірковий етап цьогорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт відбувся сьогодні на базі ЗОШ №9. З 60 представників очно-заочної школи «Юний дослідник» участь у заході взяли 37 юних науковців громади. 

«Вміння презентувати результат своєї роботи – це те, що можна набути лише під час практики. Бажаю вам позитивних емоцій, натхнення, щоб ви неодмінно обмінялися досвідом з учнями, з якими працюватимете у секціях по захисту робіт, і щоб цей досвід вам допоміг у підготовці до ЗНО та у подальшому житті. Окрему подяку висловлюємо педагогам, які проводять таку велику наукову роботу та надихають своїх учнів на досягнення», - звернулась до присутніх начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Під час заходу педагоги Покровська наголосили на важливості співпраці з викладачами закладів вищої освіти, які теж долучились до участі у відбірковому конкурсі МАН. 

«На мою думку, назва «Мала академія наук» не відповідає тому значенню, яке має для розвитку науки діяльність МАН, - зауважила проректорка з науково-педагогічної роботи ДонНТУ Вікторія Воропаєва. – Академія повинна називатися «Молода академія наук», бо саме юні дослідники додають до розвитку нашої науки своє натхнення, впевненість у тому, що незясовних тем не буває. Наша молодь може знайти відповіді на будь-яке питання». 

На розсуд журі, до складу якого увійшли педагоги шкіл Покровської громади, викладачі національно-технічного університету та Маріупольського державного університету, юні науковці презентували власні дослідження та винаходи з хімії, біології, літературознавства, компютерних наук, історії та математики. Роботи отримали високі оцінки членів журі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію