• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дитячому будинку сімейного типу Кузнєцових подарували автомобіль

eye

928

12.01.2022 13:48

Новини громад

img

Покровський міський голова Руслан Требушкін вручив родині Кузнєцових з міста Родинське новий дев`ятимісний автомобіль Citroen. Вартість його – майже 1 млн грн. Придбали автівку на умовах співфінансування за рахунок обласного та міського бюджетів. 

Необхідність у транспортному засобі в родині виникла ще два роки тому, коли і був утворений дитячий будинок сімейного типу. Зараз у ньому виховуються 8 дітей віком від 9 до 15 років. Сьогодні вони разом з батьками-вихователями завітали до Покровської міської ради, аби подякувати за такий вагомий подарунок та поділитись з очільником міста планами на майбутнє. 

«Понад 10 років тому ми взяли під опіку двох дітей. Згодом зрозуміли, що готові дарувати любов та увагу ще більшій кількості малечі. Поступово до нас приєднувались нові дітки. Наразі родина велика, і питання щодо пересування стояло досить гостро. У нас безліч задумів та планів, які ми не могли реалізувати через відсутність транспорту. За такий подарунок дуже вдячні. Це велика радість та щастя. Ми вже плануємо поїздки», - розповіла мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Таїсія Кузнєцова. 

«Ми дуже хочемо поїхати до розважального центру, щоб пограти у боулінг, а ще давно не були на морі. Разом вибиратись не виходило, нас багато. А зараз маємо таку можливість. Це чудовий подарунок! Щойно я дізналась про те, що в нас буде особистий транспорт, то відразу сказала: «Мам, запам`ятай - моє місце біля вікна»! Я дуже люблю подорожувати та дивитись у цей час у вікно», - поділилася із міським головою 14-річна Христина. 

І поки діти чекають літа, щоб усією родиною відправитись на новенькому авто до морського узбережжя, мер міста Руслан Требушкін запросив їх відвідати кінотеатр та батутну арену. 

«Родина Кузнєцових – це приклад того, як треба любити дітей, створювати для них комфорт та сімейний затишок. Дуже приємно робити такі корисні подарунки як автівка. Сподіваюсь, вона стане у нагоді та допоможе реалізувати всі намічені плани. Для такої великої дружної сім`ї транспортний засіб стане незамінним помічником», - зауважив керівник Покровської ТГ.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію