Що робити покровчанам з «живими» ялинками після новорічних свят?

12.01.2022 13:08

Хтось за народними традиціями поспішає прибрати деревце до свята Водохреща, хтось залишає до Нового року за китайським календарем, а декого ялиночка радує ледь не до травня. Але якщо ви вирішили попрощатися із новорічною красунею, варто знати, куди її подіти.

Працівники Багатогалузевого комунального підприємства радять мешканцям громади залишати деревця на контейнерних майданчиках, де зазвичай складається негабаритне сміття.
За словами директора КП «БКП» Дениса Зусмановського, у подальшому ялинки підуть на переробку.

«Ми плануємо зібрані ялинки подрібнити. Ця тирса буде використовуватися для мульчування (вкривання поверхні ґрунту для захисту від пересихання та перегрівання) перед посадкою нових саджанців у нашій громаді», - зазначив керівник комунального підприємства.